wtorek, 10 marca 2015

sick

No i mnie też musiało to spotkać. Jak chyba każdy w tym zimowo-wiosennym okresie jestem chora. Niby to nie jakaś straszna choroba, ale jakby to powiedzieć - uciążliwa. Siedzę w domu kolejny dzień, nic nie robię, oglądam telewizję, czytam blogi, nie wychodzę z domu... A za oknem taka piękna pogoda! Akurat teraz - teraz muszę być chora! Ale dobra, trzeba myśleć pozytywnie, niedługo wyzdrowieję :P


Nie wiem czy zauważyliście, ale dodaję posta po trzech dniach od ostatniego. Cóż to się stało?! :D Chyba powoli kończy się mój blogowy kryzys i znowu będzie dobrze. Strasznie chciałabym iść na jakieś zdjęcia, wiosenne zdjęcia. Jak na razie nie jest to zbyt możliwe, z powodu, o którym z resztą przed chwilą pisałam. No i przez to właśnie nie mam pojęcia, kiedy będzie następny post. Zdjęć nie ma - posta też. Dzisiaj miałam szczęście i przypadkiem znalazłam parę takich, których jeszcze tu nie było. 

A jakie posty Wy chcielibyście zobaczyć w niedługim czasie na blogu? DIY, CIY, czy może właśnie jakieś wiosenne zdjęcia? :)

5 komentarzy:

 1. Świetny post.
  Wpadniesz? Poklikasz w linki?

  http://zuzannaobsadna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się Twój blog oraz to w jaki sposób go prowadzisz. Ja co prawda dopiero zaczynam dlatego serdecznie zapraszam do mnie i proszę o propozycje co do tematyki wpisów :D Pozdrawiam!

  monika-kistowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowiej! Pogoda znów się pogorszyła niestety :(

  http://diadree.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny blog :')
  Mam prośbe.. mogłabyś poklikac u mnie w linki? Byłabym bardzo wdzięczna i postaram się odwdzięczyć.
  http://kingaphotoography.blogspot.com/2015/03/choies.html

  OdpowiedzUsuń