wtorek, 17 czerwca 2014

end

Hej!

Dzisiaj piszę trochę wcześniej niż zawsze, bo byłam chora i muszę jeszcze zostać w domu, bo nie chcę być z gorączką w ostatnim, najważniejszym tygodniu roku szkolnego.

Dzisiaj chciałam napisać właśnie o tym. Już tak na prawdę za tydzień mamy koniec roku. Dla niektórych to nic nie zmienia. We wrześniu spotkają się z tymi samymi osobami w tej samej szkole. U mnie jest inaczej... Kończę szkołę podstawową (Julia! Jakaś ty dorosła! :P) i szkołę muzyczną. Ma to swoje dobre i złe strony. W gimnazjum na pewno poznam ludzi fajnych, z którym będzie można się 'dogadać', nasza klasa dużo bardziej się powiększy, ponieważ będą to 30-32 osoby. Szkoła jest też wiele większa, będę musiała codziennie wstawać godzinę wcześniej niż zawsze - na autobus odjeżdżający o 6:45... Ale dam radę! Przynajmniej tak mi się wydaje. A jeśli chodzi o szkołę muzyczną to oczywiście będę miała więcej czasu wolnego.  Wady? Wydaje mi się, że koniec spotkań z moją klasą. Z niektórymi osobami się zaprzyjaźniłam i teraz będziemy widywać się dużo rzadziej. Mamy już plany, że spotkamy się w wakacje - miejmy nadzieję, że się spełnią. Niby mieszkamy niecałe 20km od siebie, a i tak ciężko jest się spotkać poza szkołą. Jeśli się uda na pewno zrelacjonuję to też na blogu, bo chcę mieć też pamiątki z takich spotkań. Jedno takie się odbyło, ale chyba w przerwie, kiedy nie pisałam żadnego bloga i nie robiłam zdjęć... cóż. 
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam moimi wypocinami :P. Chcę jeszcze pokazać zdjęcia z sesji z Agatą, która była kilka tygodni temu, a nie miałam jej okazji opublikować :).


to nie reklama :P tutaj możecie popodziwiać moją piękną wieś! :D

Do następnego! Kolejna stylizacja wymyślona! ♥

6 komentarzy:

 1. ślicznie masz włosy spięte ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne zdjęcia :)
  http://kingandsylwia.blogspot.com/2014/06/blog-blogowanie.html#comments

  OdpowiedzUsuń
 3. Polska wieś jest przepiękna latem. Lubię tak sobie pospacerować po polach :)
  Pozdrawiam!
  migdalyniebieskie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. prześliczne zdjęcia! :>

  rosy-roosy.blogspot.com/ | zapraszam Cię serdecznie♥

  OdpowiedzUsuń