sobota, 28 czerwca 2014

holidays!

Hej ♥

Dzisiaj pierwszy dzień wakacji, więc chciałabym napisać coś o tym, jak je spędzę ;).

Pierwszą rzeczą jest oczywiście odpoczynek od szkoły, od wstawania o siódmej rano, robienia zadania, uczenia się na sprawdziany i egzaminy... 
Chcę też spotykać się częściej z moimi koleżankami i przyjaciółkami, bo w tym roku miało to miejsce chyba ze dwa razy. Mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć z dziewczynami z muzycznej. 
Chyba u większości osób pojawia się to wakacyjne postanowienie: bieganie. Mam to już w planach od baaardzo dawna. Muszę poprawić swoją kondycję, a mam nadzieję, że będzie mi to sprawiało też radość. Chcę po prostu trochę aktywniej spędzić te dwa miesiące.
Pod koniec sierpnia, a tak na prawdę to w ostatnim jego tygodniu wyjeżdżamy całą rodziną do Rzymu. Bardzo się z tego cieszę i myślę, że będzie to wspaniała przygoda! Będę wszystko relacjonowała na blogu.
Chcę też znaleźć lub kupić jakąś ciekawą książkę, ponieważ dawno nie czytałam już czegoś innego od lektury. Jakoś nigdy nie znajdowałam czasu na książkę w tym roku szkolnym.
W wakacje muszę pojechać na zakupy, aby uzupełnić braki w swojej szafie przed wyjazdem do Rzymu :P
Jeśli chodzi o bloga, myślę że posty będą na więcej tematów niż pisanie co się u mnie dzieje, będą bardziej dopracowane i dodawane regularniej. Mam w planach nagrać filmik ale to jeszcze nie jest pewne. Zobaczymy!
No i oczywiście Julia będzie robiła pełno deserów z jogurtem i owocami bo już dzisiaj zaczęła :P.


Na razie tych punktów nie ma bardzo dużo, ale myślę, że będzie jeszcze się działo wiele innych rzeczy w te wakacje! Teraz zostawiam Was z portretami Nexee, które zrobiłam niedawno. Nigdy nie było takich zdjęć jeszcze tutaj, więc zobaczcie :).
nie wiem czemu Nexee kojarzy mi się tu z takimi egipskimi figurami czy coś :P

2 komentarze:

  1. Nareszcie wakacje, ale ja nich mimo wszystko jakoś nie czuje. Pogoda jest dziwna, u mnie cały czas pada, świeci słońce, wieje wiatr, burza i tak ciągle i ciągle. Podobno na wakacje pogoda ma niewiele ulec zmianie, ma być zimno, mam nadzieje, że tak nie będzie. Całe 10 miesięcy czekałam, żeby odpocząć od tej szkoły, a w deszczu na pewno tego nie zrobię. Moje plany to wyjazd do Francji, Londynu, Brukseli i Disneylandu, ja tobie życzę wspaniałych wakacji. 3maj się. :)

    Dodasz komentarz? Będzie mi bardzo miło. :)
    malinowe-ciasto.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń