piątek, 30 maja 2014

~ breakfast ~ egg in bread ~

Hej ♥

Jestem już po egzaminach i muszę się pochwalić, bo dostałam dwie piątki! Strasznie się cieszę. Jeszcze tylko jeden egzamin (z gitary), ale nie ma do niego aż tyle materiału. Więc mam nadzieję, że posty będą pojawiały się coraz częściej! Jakie wolelibyście czytać? Stylizacje, przepisy, DIY? Czekam na komentarze! :)

A przechodząc do dzisiejszego posta: jajko w chlebie? Jakoś dziwnie to brzmi, ale jest przepyszne jako śniadanie, a dodatkowo szybkie w przygotowaniu!


Potrzebujemy do przygotowania: chleb, jajka, masło, sól.
W chlebie wydrążamy (np. szklanką) koło, smarujemy masłem i układamy na patelni. Po chwili wbijamy do otworu jajko i doprawiamy solą. Gdy z jednej strony przyrumieni się, obracamy. Układamy na talerzu, można podać to na przykład z pomidorem. Jemy raczej sztućcami, bo jajko będzie raczej jajkiem 'na miękko'. Smacznego!Zauważyliście nowy wygląd bloga? Podoba Wam się? :)

2 komentarze:

  1. Stylizacje,przepisy i DIY ! Fajny blog ! Często odwiedzam :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej kochana! fajny post..powinnaś pisać takich więcej na swoim blogu ;) zdjęcia też mi się podobają :) Może OBS=OBS? Zacznij a ja odwdzięczę się tym samym jeszcze dzisiaj. juliandjuliet.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń