sobota, 1 lutego 2014

Hello february!

Hej!
Przepraszam, że znowu tak długo mnie nie było. Ale za to mam nowy wygląd bloga! Myślę, że Wam się podoba :). Zmieniła się też favikona z bloggerowej, na... pandę :D Tak, ja uwielbiam pandy.


A dzisiaj zaczął się luty! Tak szybko upłynęły pierwsze dni nowego roku. Skończyły się (przynajmniej te moje) ferie zimowe... I od poniedziałku trzeba iść do szkoły. No cóż, jakoś to przeżyjemy! Może nie będzie tak źle. Tak jak mówi nazwa tego bloga: "Myśl pozytywnie", wiec muszę się tego trzymać. 

Po feriach postów niestety może być mniej, ponieważ chodzę do szkoły, jest też muzyczna... ale będę starała się CO NAJMNIEJ raz w tygodniu tutaj pisać.

Wczoraj zamówiłam parkę na allegro.pl. Powinna przyjść w przyszłym tygodniu, więc jeśli będzie mi pasowała (bo ostatnio gdy zamówiłam kurtkę przez internet była o wieeele za duża), można się spodziewać kolejnego posta ze stylizacją!

Dzisiaj post był raczej taki informacyjny, kolejne będą już na jakiś temat, a nie trochę o tym, trochę o tym. Więc, mam nadzieję, że zobaczymy się jutro, albo w przyszłym tygodniu!
PAPA!

3 komentarze:

 1. Mi też się skończyły ferie :c. Myśl że w poniedziałek do szkoły jest dla mnie dołująca. Fajnie piszesz, ciekawy post :)
  http://czolgista-repost.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny wygląd ;)
  Ja nadal czekam na ferie, dopiero 17 lutego !
  http://modowyfreestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń