środa, 1 stycznia 2014

New Year & winter evening

Dzisiaj zaczęliśmy Nowy Rok, nowy rozdział w naszym życiu. Mam nadzieję, że będzie on lepszy od poprzedniego, również pod względem bloga, ponieważ nie zawsze wszystko było z nim tak, jak miało. Chcę, aby w tym roku było wiele dni pozytywnych, radosnych i jak najmniej tych gorszych i ponurych. 
Jeśli chodzi o Sylwestra, to spędziłam go bardzo dobrze, Agacie prezenty bardzo się podobały, fajnie minął nam ten ostatni wieczór w 2013 roku. 
To było tak krótko :D

***

A, teraz druga część posta czyli...
Mamy teraz ferie świąteczno-noworoczne, przynajmniej mi zostało jeszcze 5 dni z czego się bardzo cieszę! Więc teraz prawie każdy wieczór spędzam i będę spędzała przy świeczce, herbacie, stylowi.pl, oraz kalendarzu Beaty Pawlikowskiej 'Rok Dobrych Myśli', który dostałam na Święta :).
Zapraszam do oglądania...
świeczka musi być! Dzisiaj mam zapalone nawet dwie, ale drugie zdjęcie nie wyszło ;). Ta, ma zapach jeżynowy i w całym pokoju czuć jej piękny zapach...

herbata - tym razem jeżynowa - jak świeczka ;). Te herbaty - jeżynowa i kardamonowa, firmy Green Hills to moje ulubione!
kalendarz straaaasznie mi się podoba, każdy dzień ma osobną stronę, na której znajduje się oprócz daty, miesiąca, imienin itp. - święto, lub dzień 'czegoś' w danym państwie, oraz myśl... Jaka dziś?

myśli w kalendarzu są zawsze bardzo pozytywne, poprawiające nastrój i motywujące. To jest to, co najbardziej mi się podoba :).

stylowi.pl - bardzo podoba mi się ta strona i inspiracje na niej zamieszczone, można na prawdę fajnie spędzić przy niej wieczór, kiedy nie masz ciekawej książki :D.

Więcej zdjęć na dziś nie mam, ale może napiszę :). 
W zimowe wieczory niezbędne są cieplutkie, grube, kolorowe skarpetki! Nie wyobrażam sobie życia bez nich... Oczywiście potrzebujemy również koc, aby nie było nam zimno, a jeśli chodzi o strój, to zdecydowanie polecam legginsy i luźną, aż za dużą bluzę lub sweter. Wtedy Wasz zimowy wieczór będzie na prawdę wspaniały (przynajmniej ja tak uważam ;D). 

Mam nadzieję, że spodobał się Wam taki post, zapraszam do komentowania i obserwowania! 
Julia :*

2 komentarze:

  1. masz ciekawy i świeży pomysł na prowadzenie bloga! będę tu zaglądać :)
    zapraszam do mnie
    fashionable-sophie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń