sobota, 10 stycznia 2015

tak po prostu


Po raz kolejny taka długa przerwa na blogu. Tym razem nie z mojej winy (chociaż może jednak :D), ponieważ gdzieś zgubiła się ładowarka do aparatu. Szukałam jej wszędzie i nigdzie jej nie ma... Do teraz. Byliśmy na zimowym spacerze i zrobiłam zdjęcia telefonem i były świetnej jakości, więc stwierdziłam, że je wstawię na bloga. I co? I kabel do telefonu też się zgubił. Tak więc teraz mam nadzieję, że rozumiecie dlaczego tak długo nie było postów. Teraz już piszę, ale jak na razie bez moich zdjęć :(.


Przerwa świąteczna już się skończyła, chodzimy do szkoły, a ja nawet nie zdążyłam Wam życzyć szczęśliwego Nowego Roku! Więc życzę Wam go teraz :D. Mam nadzieję, że dobrze go przeżyjecie!
Jeśli chodzi o to co u mnie, to jeszcze przez trzy tygodnie będę chodziła do szkoły, a potem czekają mnie ferie zimowe z czego bardzo się cieszę! Teraz będzie trochę więcej pracy, ostatnie sprawdziany przed zakończeniem semestru, wystawianie ocen. Jak na razie ze swoich jestem na prawdę zadowolona, myślałam że będzie gorzej :P. A na dworze kolejna odwilż, ciekawe, czy znowu będzie śnieg, haha. Tak poza tym, to nie wiem czy dzieje się coś takiego ciekawego, oprócz tego że w domu szykuje się dość spory remont :D. 

(dzisiejsze zdjęcia pochodzą z mojego tumblra)

Zastanawiam się jakie posty chcielibyście zobaczyć w najbliższym czasie? Myślałam o tym, aby wstawić parę stron z mojego "Zniszcz ten dziennik". Podobają się Wam takie posty? Piszcie w komentarzach co chcielibyście zobaczyć!
Chyba tyle miałam Wam dzisiaj do powiedzenia. Myślę, że następny post będzie bardziej "na temat" i z moimi zdjęciami. Do zobaczenia! ♥

3 komentarze:

  1. Ja lubię ogl posty na temat tej książki. Jest przy tym dużo zabawy, bo każdy interpretuje te zadania inaczej :)
    http://dreamsoutxx.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Post o niszczeniu dziennika to świetny pomysł :)
    + w wolnej chwili zapraszam do mnie maguul.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń