poniedziałek, 30 czerwca 2014

Cześć ♥

Wczoraj pojechaliśmy (prawie) całą rodziną nad takie stawy, znajdujące się niedaleko naszej miejscowości, więc nie wiem czemu o tym wcześniej nie wiedzieliśmy. W naszej okolicy znajduje się dużo fajnych miejsc, a my jeszcze ich nie znamy. 
Nie byliśmy tam za długo, ponieważ od razu gdy przyjechaliśmy z daleka było słychać burzę. W końcu burzy nie było, ale pogoda się psuła. Na początku pochodziliśmy sobie po takiej 'drodze' między stawami (którą możecie za chwilę zobaczyć na zdjęciach), a potem poszliśmy w bardziej zaludnione miejsce, gdzie ludzie łowili ryby i tak na prawdę to w większości tylko to robili :P. Byliśmy tam bardzo krótko, bo był tam pies właścicieli, który niezbyt chciał widzieć na swoim miejscu innego psa którym jest Nexee... Więc już niedługo potem wróciliśmy do domu :).

Dzisiaj pogoda strasznie się zepsuła. Od kilku godzin pada, może nie jakoś najmocniej ale ciągle. Byłyśmy z mamą na zakupach w takim nowym małym centrum handlowym niedaleko mojej miejscowości (czemu wszystko jest 'niedaleko', a nie 'w mojej miejscowości' ?!). Jedyną rzeczą, którą kupiłam to espadryle. Nie jest to jakiś wielki zakup, ale cieszę się że je mam, bo już kiedyś ich szukałam, a były dzisiaj w dobrej cenie, bo przecenione.

Być może niedługo pojawią się w jakiejś stylizacji, a może w filmiku, który bardzo chciałabym nakręcić, ale nie wiem czy mi się uda. Na razie trzeba czekać na pogodę :).

Do zobaczenia ♥

6 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia, słodki piesek :) Też ostatnio kupiła espadryle, nawet podobne.
  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna torba i piesek ;*
  Zapraszam Cię na mój nowy kanał : https://www.youtube.com/watch?v=PlhV88QAWi8. Jeżeli Ci się spodoba subskrybuj ;*
  To dopiero moje początki więc możesz mi w tym pomóc ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładnie wyglądasz, prześliczna torba :)

  h-ss-s.blogspot.de OBS=OBS, skomentuj to dla mnie bardzo ważne ♥ dziękuję ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne miejsce :))
  Zapraszam do mnie: http://wonderlandfashionbysandra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia <3
  http://kingandsylwia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna torba :)
  Zapraszamy do nas http://fashionnmix.blogspot.com/ :D

  OdpowiedzUsuń