wtorek, 13 maja 2014

Info

Hej ♥♥♥


Znowu długo mnie nie było, ale już wszystko tłumaczę... Za nieco ponad dwa tygodnie mam bardzo ważne, bo końcowe egzaminy w szkole muzycznej. Dlatego też do mniej więcej końca maja posty mogą być bardzo rzadko. Później, jeszcze 10 czerwca mam egzamin z gitary, ale wtedy już nie będzie tak ciężko (mam nadzieję) i posty będą częściej.
Nie wiem dlaczego, ale dla mnie jest to takie dziwne, że już za ponad miesiąc zakończymy rok szkolny. Skończy się szkoła podstawowa, szkoła muzyczna. Jakoś nie mogę w to uwierzyć. 


Jeśli chodzi o bloga, to mam pomysły na posty, ale nie wiem czy są one dobre, więc jeśli chcecie zobaczyć na blogu jakiś post - piszcie w komentarzach! Myślałam też o nowym wyglądzie bloga, bo ciągle jestem niezadowolona z mojej pracy nad nim. Niestety nie znam się na tych wszystkich kodach i ustawieniach, ale może w wakacje gdy będę miała więcej czasu to trochę to poćwiczę :D. 

(zdjęcia są z mojej mini sesji, która bardzo mi się podoba, bo uwielbiam pastele!)

Następny post mam nadzieję, nie będzie już taki jak dziś, informacyjny, czy o tym co robiłam, ale na jakiś temat. Zobaczymy :D.
Papa!

3 komentarze:

 1. jakie cudne zdjęcia! super post :)

  positivelittlethink.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. super :D fotki możesz o psie, o twoich ulubionych blogach, co cię kręci

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja mini sesja bardzo udana! <3

  +Obserwujemy? http://inspire-someone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń